Svatby

svatby02.jpg, 35kB svatby07.jpg, 27kB svatby15.jpg, 21kB

Svatební balíček na míru

(obsahuje konzultaci se zkouškou účesu a make-upu před svatbou, svatební den, v ceně není zahrnuto barvení nebo stříhání vlasů)
2 000 Kč


Nevěsta svatební den

(obsahuje mytí, foukání/natočení vlasů, účes, make-up )
od 1 400 Kč


Nevěsta česání se zkouškou předem

(bez líčení)
od 1 200 Kč


Nevěsta česání ve svatební den

(bez zkoušky a make-upu)
od 860 Kč


Nevěsta make-up se zkouškou předem

800 Kč

Nevěsta svatební make-up

600 Kč

SVATBÁM MIMO SALON ÚČTUJEME PŘÍPLATEK 50% A CESTOVNÉ
(Za vlasové ozdoby, příčesy a podložky použité do účesu účtujeme vratnou zálohu 200Kč)

svatby08.jpg, 27kB svatby19.jpg, 24kB svatby32.jpg, 28kB

Doporučení a informace pro nevěsty

Svatební den je jeden z nejvýznamnějších dnů v životě každé ženy. Krásné šaty, skvělý make-up, vkusný a slušivý účes, který je vždy korunou Vašeho vzhledu, platí ve svatební den dvojnásob. Nevíte-li jaký účes zvolit, rádi Vám poradíme a o vše se postaráme. Vychutnejte si plně krásu a jedinečnost svatebního dne. Vyhněte se starostem, spěchu a využijte naší nabídku.

Svatební účesy na základě přání nevěsty navrhneme a po dohodě s ní upravíme. Svatební účesy jsou specifické tím, že musí držet tvar celý den, proto je velmi důležité je dobře upevnit.
Před samotným dnem D je potřeba se s nevěstou minimálně jednou sejít a to nejlépe v týdnu před samotným svatebním dnem. Při svatební zkoušce vyzkoušíme několik variant účesů a make-upů, dále předpřipravíme vlasy, nejčastěji provádíme tónování vlasů (přeliv) a hloubkovou regeneraci vlasům, aby byly ve svatební den krásně lesklé a zdravé. Pokud si nevěsta přeje, je samozřejmě možné provést i větší kadeřnické úkony, jako je melír, barvení, narovnání vlasů či stříhání. To ovšem není zahrnuto v ceně zkoušky - viz ceník v kadeřnictví. Z časových důvodů je vhodné se sejít na dvakrát.
Důležitá je i květina, typ a barva.
Na zkoušku doporučujeme nevěstám, aby si s sebou přinesly vlasové ozdoby a doplňky (květy, korálky, perličky, peříčka, stuhy, korunku či závoj), které budou mít na sobě.
Pokud je to možné, také foto svých šatů pro naší lepší představu celkového looku.
Nevěstám i ženichům se také postaráme o úpravu nehtů přírodní manikúrou. Nezapomínáme ani na maminky nevěsty a ženicha, družičky, svědkyně, svědky a ostatní svatebčany. V případě zájmu je prosím nezapomeňte předem objednat. Za příplatek je možno provést úpravu na místech, kde je nás potřeba.

svatby35.jpg, 39kB svatby30.jpg, 27kB

informace na tel.: 605 804 530

Pro vice fotografií ze svateb se podívejte do jedné z našich fotogalerií

Spolupracujeme s:camonty.jpg, 22kB

Při zakoupení zájezdu od CA Monty dostanete slevu 10% na naše služby.sleva10.jpg, 20kB

hlava

© 2013 | www.alessandrosalon.cz