Horké nůžky

Nabízíme stříhání tzv. "horkými nůžkami". Horké nůžky mají speciální elektricky zahřívané čepele, které při stříhání zatavují konečky vlasů. Vlasy se tak přestávají třepit, jsou mnohem zdravější, odolnější, mají přirozený lesk a pružnost.Nůžky dokonale uzavřou konečky vlasů, čímž vlasy chrání proti vnějším vlivům prostředí, z vlasu neuniká přirozená vlhkost, vlasy zůstávají hydratované uvnitř a zachovají si tam maximum své kvality a regenerace. Efekt je okamžitý a účes vydrží mnohem déle! Nůžky jsou vhodné pro všechny typy vlasů.


Horké nůžky jsou samozřejmě naprosto bezpečné, rukojeť i ostří jsou dokonale izolovány a nemůže tak dojít k popálení. Nůžky navíc pracují pouze s nízkým napětím, čímž jsou vyloučena případná veškerá zdravotní rizika. Teplota nůžek je dle typu vlasu řízena senzorem, takže zůstává stabilní.

obrázek vlasu před úpravou obrázek neuzavřeného vlasu obrázek poškozeného vlasu

První obrázek ukazuje poškozený vlas, druhý obrázek neuzavřený vlas a třetí obrázek pak uzavřený a zacelený vlas, díky Thermo-Cut systému, který používají "Horké nůžky".

obrázek sady horkých nůžek

Botox

Dnešní žena chce být krásná, úspěšná a touží po dokonalém vzhledu. Právě jí vědecký pokrok nabízí zcela nové a stále účinější prostředky. Vlasová péče L´Oréal Profesionel prolamuje hranice estetické medicíny a zákaznicím nabízí zcela novou dimenzi hloubkové regenerace vlasového vlákna a dosud nepoznanou účinnost FIBER CEUTIC - BOTOX NA VLASY - revoluci v účinnosti služby FIBERCEUTIC umožňuje vyjímečná molekula Intra-cylane.

aplikace botoxu aplikace botoxu

Intra-cylane je částečně minerálního a částečně organického původu. Mikroskopické rozměry jí umožňují proniknout do samého jádra a její jedinečnounou vlastností je schopnost tvořit sítě amino-kyselin na molekulární úrovni pouhým přidáním vody. Po přidání vody se molekula začne rozvíjet, přichytí se na vlasové vlákno a vyztuží ho zevnitř. Její 3D síťová struktura a složení obsahují amino-kyseliny jakožto základní stavební prvky vlasového vlákna jí umožňují skvěle účinkovat v samém jádru vlákna a zpevní ho a regeneruje zevnitř a vystavěním síťové struktur.

aplikace botoxu aplikace botoxu aplikace botoxu aplikace botoxu

Vysoká účinnost technologie Intra-cylane je určena pro regeneraci zvláště silně zcitlivělích vlasů požkozených nadměrným odbarvováním a používáním zvlášť nevhodných pečujících přípravků. Takový vlas nese na první pohled viditelné známky požkození, je roztřepený, bez lesku a bez života.

Služba Fiberceutic obsahuje tři přípravky. Základním přípravkem je vysoce kocentrované regenerační sérum Fiberceutic, zcelující regenerační maska pro pevné vlasy a regenerační zcelující péče pro jemné vlasy.

Spolupracujeme s:camonty.jpg, 22kB

Při zakoupení zájezdu od CA Monty dostanete slevu 10% na naše služby.sleva10.jpg, 20kB

hlava

© 2013 | www.alessandrosalon.cz